Гімназія № 7 продовжує підтримувати наших захисників. Кожен внесок наближає перемогу, і наші учні, батьки та педагоги знову це довели. Спільно маємо чудові результати допомоги війську. Ми передали 14 потужних павербанків для 152-ї окремої єгерської бригади імені С. Петлюри. Вони тримають оборону на надскладному Покровському напрямку. Ці пристрої вже отримали бійці стрілецького батальйону, яким командує наш випускник — підполковник Ярослав Бучовський. Тепер воїни завжди будуть на зв'язку.
Окрім цього, перерахували 5 000 грн громадській організації "Дрони Звягеля". Ці кошти підуть на "очі" та захист наших військових.

Дякуємо кожному, хто долучився до збору!
Наша сила — в єдності та підтримці тих, хто бореться з ненависним ворогом.
Слава Україні! Героям слава!




