5 травня 2026 року в Звягелі відбувся IV (обласний) етап проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь найкращі в області команди юнаків та дівчат (5–9 класи).
Учні та учениці представляли Бердичівський, Житомирський, Звягельський та Коростенський райони.
Команда дівчат нашої гімназії виборола в змаганнях друге місце.
Вітаємо команду та її тренера — Олега Миколайовича Примака!





